Články se štítkem: Portugalsko

Pravděpodobně každý z fanoušků elektronické hudby slyšel písničku The Last Goodbye od dua Odesza. Právě tento song si vybrala Vali Höll jako doprovod ke svému videu s Cécile Ravanel. Natáčelo se v portugalské Sintře a výsledkem je příjemný edit, který pohladí po duši.

Pokud chcete uspět v závodním sjezdu musíte trénovat. Hodně trénovat jak v posilovně, tak na kole. Být stále na kole je zásadní. Aktuální počasí ve střední Evropě úplně nenahrává trénování v terénu a tak musí závodníci do tepla. Portugalská Lousa je místo ideální pro zimní přípravu. Rasťo Baránek vám ji přiblíží ve svém vlogu

Dva týmový jezdci a dvě kola, Rasťo Baránek a Standa Sehnal a dvakrát Kellys Noid. V čem od sebe liší kola dvou špičkových jezdců? Co má kdo jinak? Odpoví následující video.

Víš jak probíhal poslední letošní podnik světového poháru v portugalské Lousa? To vše ti ukáže česká ekipa ve složení Standa Sehnal, Tonda Král jako závoďáci, Martin Lébl jako mekánik ze svěťáku. Downhill show Lousa právě začíná.

Rastislav Baránek a jeho další Bike Mission. Tentokrát z předsezonního kempu z portugalské Lousy. Svěťáková dráha byla zavřená, ale byla tu ještě jedna další...

Milan Myšík plánoval delší tréninkový kemp v Itálii, ale nakonec skončil v Portugalsku. Proč? Koukni na video a budeš vědět víc.

Coronavirus ovlivňuje mimo běžnou populaci i sportovce. Závody se ruší jako na běžícím pásu a nejinak tomu je v případě Světového poháru ve sjezdu, který se měl odehrát v portugalském Lousa. Bohužel, část jezdců se o zrušení dozvěděla až když byli místě. Jedním z nich byl i Rasťo Baránek. A i přesto tvrdí, že to bol sakra dobrý trip!

Třetí letošní zastávkou Světové enduro série byla portugalská Madeira. Jaké to tam bylo shrne video ochutnávka. Nechyběli ani naši, Vojta Bláha v TOP10.

Závodní sezona letos začala sakra brzo a to rovnou dost netradičně hodně velkým závodem. V poslední době je závodů tolik, že už organizátoři asi nevědí kam je dávat a tak se letošní Mistrovství Evropy prostě jelo první víkend v dubnu. A více se dozvíte ve videu od Matěje Charváta.

Mistrovství Evropy Lousa - Češi odjíždějí bez úspěchu Článek | Keli | 9.4.18 | 3

Mistrovství Evropy Lousa - Češi odjíždějí bez úspěchu

Nebývá zvykem, aby první závod sezóny pro většinu závodního pole bylo Mistrovství Evropy. Letos to ale tak vyšlo a tak se o uplynulém víkendu v portugalském Lousa bojovalo o tituly nejvyšší UEC (Union Européenne de Cyclisme). Čeští jezdci byli také na startu. Jak dopadli?