Co archiv dal #4

Autor: Keli, vydáno: 18.10.2014

V dalším pokračování šťourání se v d:key archivu se podíváme na závody konané na slavné DM. Když se dnes jeden Marosana, tak se podíváme jak vypadala před pěti lety, s Ueeeeeem nakoukneme do Kanady a jako poslední je report ze závodu s hromadným startem Maxiavalanche Flims 2010V Co archiv dal se ohlédneme do minulosti. O čem jste si mohli číst ve stejném týdnu roku v letech minulých, samozřejmě z více jak 4500 článků, které máme v archivu, vybereme jenom to zajímavé. Každou sobotu se otevírá okno do minulosti.

V dobách kdy bikepark na Větráku na Dolní Moravě žil a fungoval se uskutečnil závod Meatfly Slopestyle DM – report, v roce 2008 tam dělal reportéra a video točil Štěpánisko z Fullface Productions…

Dnes se v Žacléři jede Marosana End of The Season, před pěti lety se tatáž akce jela v Malé Úpě v podobě 4downu, vítězství si tehdá připsal Adam Vágner. Cestuj v čase na MRSN 4down 2009Posledním článkem shrnujícím U6eho pobyt v Kanadě bude video, ze kterého si můžete udělat názornou představu, jak to ve Whistleru vlastně vypadá resp. vypadalo v roce 2009. Pohodlně se usaďte, …Jsou to už čtyři roky co se jelo ve Flims finále seriálu Maxiavalanche Europ 2010 za d:key je zůčastnil Oskar Jančík, který pro vás popsal svoje zážitky v mega reportu.A bombónek na závěr, v roce 2012, nominace Tomáše Slavíka do Red Bull týmu.

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí