Články se štítkem: Franta Žilák

Report: Dual slalom Nebíčko 2023 - top zavíračka sezóny Report | Petr Vacek | 31.10.23 | 1

Report: Dual slalom Nebíčko 2023 - top zavíračka sezóny

Lyžařský vlek Nebíčko hostil obnovenou premiéru dualového závodu, který se uskutečnil pod vedením Franty Žiláka. Dvě dráhy, závodníků téměř 100, fanoušků možná milion a spousta zábavy pro všechny.

Mistři ČR v enduru známi: Matěj Charvát, František Žilák, Vojtěch Klokočka a Barbora Vojta Článek | Keli | 24.7.23 | 0

Mistři České republiky v enduru horských kol jsou známi. Matěj Charvát, František Žilák, Vojtěch Klokočka a Barbora Vojta

Přema v Top10, Žíla na 12. místě na Santa Cruz Andes Pacifico Report | Keli | 25.2.20 | 1

Přema v Top10, Žíla na 12. místě na Santa Cruz Andes Pacifico

Santa Cruz Andes Pacifico, pětidenní etapový enduro závod probíhal v uplynulém týdnu v Chile. Na startu byli i dva čeští zástupci František Žilák a Přemek Tejchman. A oběma se vedlo velmi dobře, první jmenovaný skončil na dohled Top10 a Přemek dojel na skvělém sedmém místě.

Pozvánka: Franta Žilák na Andes Pacífico 2019 -  beseda s promítáním Článek | Keli | 5.3.19 | 3

Pozvánka: Franta Žilák na Andes Pacífico 2019 - beseda s promítáním

Jaké je závodění ve vysokých nadmořských výškách v Jižní Americe v Chile na Andes Pacífico? Více o tom prozradí přímo Franta sám 15. března v Polici nad Metují, kde bude mít besedu spojenou s promítáním videí. Všichni jsme zváni.

Rozhovor: Franta Žilák - dřevorubec i bajker Rozhovor | Keli | 11.1.19 | 2

Rozhovor: Franta Žilák - dřevorubec i bajker

Franta Žilák je nepřehlédnutelná postava českého bikingu a terénního triatlonu. I s mnoha tituly na krku stále zůstává nohama na zemi a každé pondělí i po závodním víkendu jde do lesa řezat pilou. Více o sobě i své rozsáhlé kariéře prozradil Kelimu v rozhovoru.

Výsledkový servis 2017 #15 - Franta Žilák vyhrává co se dá Článek | Keli | 10.7.17 | 0

Výsledkový servis 2017 #15 - Franta Žilák vyhrává co se dá

Další závody nabitý víkend je za námi. Jel se Svěťák, mnoho enduro závodů... Zde je výběr těch pozoruhodných.

Výsledkový servis 2017 #9 - Sehny třetí na na Evropském poháru Článek | Keli | 23.5.17 | 0

Výsledkový servis 2017 #9 - Sehny třetí na na Evropském poháru

Je za námi další víkend nabitý závodními akcemi, zde je výsledkový servis, samozřejmě jako obvykle zaměřený na úspěchy především českých jezdců.

Výsledkový servis 2017 #4 - Franta Žilák druhý na Coggiola Enduro dei Lupi Článek | Keli | 27.3.17 | 0

Výsledkový servis 2017 #4 - Franta Žilák druhý na Coggiola Enduro dei Lupi

Sjezdové závody stále čekají na svoji sezónu, ale enduráci už závodí jako o život. EWS začala na Novém Zélandu a v Itálii se také závodilo.

Vojta Bláha si designuje vlastní helmy Článek | Keli | 23.12.16 | 28

Vojta Bláha si designuje vlastní helmy

Vojta Bláha patří k nadějím našeho endura nebo než k nadějím, tak nyní už spíše k předním českým enduro závodníkům. Kromě ježdění na kole se Vojta věnuje i další činnosti s kolem spojenou, maluje si vlastní helmy. Vojta nám přiblíží jak se k tomu dostal a také jak takový design vzniká.

Výsledkový servis: Michal Prokop vyhrál celkově Enduro sérii Článek | Keli | 9.10.16 | 0

Výsledkový servis: Michal Prokop vyhrál celkově Enduro sérii

Uplynulý víkend byl ve znamení konce sezóny, s nastupujícím podzimem se počet závodů dost zmenšuje a tento víkend to jen potvrdil. Ukončena byla jak česká Enduro série, tak polská MTB enduro series. U nás v celkově vyhrává Michal Prokop a v Polsku asi Franta Žilák.

Víkendový výsledkový servis: Vojta Bláha vyhrál Rychlebské enduro Článek | Keli | 25.9.16 | 0

Víkendový výsledkový servis: Vojta Bláha vyhrál Rychlebské enduro

Stejně jako minulý týden, tak i letos je v titulku víkendového servisu Vojta Bláha, minulý týden vyhrál celkové pořadí Specialized SRAM Enduro Series a tento víkend řádil na Rychlebském enduru.

Srdceryvný příběh o boji s časem, když se statný dřevorubec dozví, že jeho paní praskla voda. Sleduj jak dopadne Franta Parožilák v nerovném souboji s lesními nástrahami!